Czy czasem zastanawiasz się co masz robić w życiu?
Czy czujesz, że nie wiesz, w którą iść stronę?
A może wciąż zmagasz się z tym, że nie odczuwasz szczęścia?

POWOŁANI DO SZCZĘŚCIA! To rekolekcje dla Ciebie!

Zapraszamy Cię do wspólnej drogi w Adwencie 2022. Przez trzy tygodnie będziemy wspólnie przyglądać się i poszukiwać źródeł naszego szczęścia w życiu. Każdy z nas inaczej to szczęście rozumie i doświadcza, dlatego warto odkrywać, co właśnie dla mojego serca jest ważne, co właśnie mi daje poczucie sensu w życiu, z którego naturalną konsekwencją jest właśnie poczucie szczęścia : )  

Rekolekcje mają formę online i trwają trzy tygodnie. Przez trzy kolejne niedziele zachęcimy Cię do pochylenia się i zastanowienia nad różnymi przestrzeniami (nie, nie zdradzimy już teraz jakie to będą tematy : )). Nie ma konieczności rezerwowania sobie stałej godziny, codziennego czasu. To jak przeżyjesz ten czas zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, również to ile czasu będziesz chciał spędzić na modlitwie. Wszystko w zależności od Twojej sytuacji życiowej i możliwości. 

W każdą kolejną niedzielę otrzymasz mailowo pakiet materiałów zachęcających do refleksji i osobistej modlitwy. 

Dla osób chętnych możliwe jest wzięcie udziału w małych grupkach dzielenia – zachęcamy serdecznie! – Uczestnicy poprzednich edycji rekolekcji Godfullness, którzy włączyli się, czasem przełamali do grupek dzielenia, wielokrotnie cieszyli się z tego wspólnego czasu wzrastania a niejednokrotnie też wzajemnego mobilizowania : ) Niektóre z grupek spotykają się nawet w tym samym składzie już kolejne rekolekcje!

Dla kogo? – Dla każdego kto pragnie być w życiu szczęśliwy!

Od kiedy? – Od I Niedzieli Adwentu, czyli od 27 listopada

Do kiedy? – Rekolekcje trwają trzy tygodnie, czyli kończymy 18 grudnia!

Ile czasu potrzebuję poświęcić? – Dasz tyle, ile zdołasz : ) w niedzielę otrzymasz materiały do wysłuchania, pomodlenia i rozważenia w ciągu kolejnych 7 dni, Ty wybierasz miejsce i czas!

Dla chętnych – możliwość udziału w grupkach dzielenia! : )

Od kiedy zaczynam się modlić? – Najlepiej od teraz! Warto rozpocząć modlitwę o dobre przeżycie rekolekcji od razu : )

Ile to kosztuje? – „Kosztuje” to jedynie Twój czas : ) Rekolekcje są bezpłatne, a jeśli zechcesz możesz nam postawić symboliczną kawę : ) lub wesprzeć dobrowolną ofiarą : )

Zapisy na rekolekcje zostały zakończone 🙂